Top 5. najčitanijih postova u prošlom (6) mjesecu

1. Masonske Olimpijske igre u Londonu

Svakako pogledajte ovaj opširan i zanimljivi video koji razotkriva tajnu simboliku ovogodišnjih Olimpijskih igara, te ukazuje na mogući teroristički napad koji bi prema tvrdnjama autor, trebao poslužiti kao opravdanje/okidač za izazivanje Trećeg Svjetskog Rata. Datum koji se navodi kao dan “terorističkog napada” je 11.08.2012.

 

 

 

 

 

Sadržaj jedne tube zubne paste sa fluorom dovoljan je da usmrti dijete.

U 1991.g. Regionalni Toksikološki Centar u mjestu Akron, Ohio, USA, prijavio je smrtni slučaj kao posljedicu ingestije 16mg/kg fluorida. Samo 2 grama fluorida dovoljna su da ubiju odraslog čovjeka. Jedna zubna pasta sa fluorom sadrži 1mg/gram fluorida.

Fluorid se koriste za kontrolu i modifikaciju raspoloženja i ponašanja ljudi. Poznato je da su spojevi fluorid-a dodavani u pitku vodu zatvorenika kako bi se držali poslušnim i kako bi ih se spriječilo da se suprostavljaju autoritetima, kako u nacističkim logorima za vrijeme Drugog Svjetskog Rata, tako i u sovjetskim gulazima u Sibiru.

 

 

Pretjerana kiselost prisiljava tijelo da posuđuje minerale – uključujući kalcij, natrij, kalij i magnezij – iz vitalnih organa i kostiju, kako bi neutraliziralo kiselost i sigurno ju otklonilo iz tijela. Posljedica toga može biti izrazita i trajna ‘korozija’ tijela uslijed visoke kiselosti – to je stanje koje godinama može ostati neprimijećeno.

 

To stanje pogađa gotovo svaku osobu u našem društvu zbog načina življenja, načina prehrane i okoliša u kojem živimo. Ishod je jedno unutarnje stanje u kojem se bolest lako ispoljava, nasuprot pH-uravnoteženom stanju koje omogućuje da tijelo normalno funkcionira, nužnom za otpornost spram bolesti. Istina je da zdravo tijelo održava dostatne alkalne zalihe za potrebe hitnih slučajeva. Međutim, kad se suvišna kiselost mora neutralizirati neprekidno, onda se alkalne zalihe iscrpe, što tijelo ostavlja u oslabljenom, bolesti sklonom stanju.

 

 

4. O zarobljenicima lijeve polutke mozga

Ovo je jako važno i puno govori o društvu u kojem živimo. Mozak ima dvije hemisfere povezane svojevrsnim mostom koji se zove corpus callosum. I u klasičnoj znanosti je prihvaćeno da dvije polutke mozga imaju vrlo različite funkcije. Ono što nije prihvaćeno jeste da nas ta razlika u funkciji polutki vodi u mnogo bogatiji doživljaj stvarnost ili u vrlo skučenu, zatvorski skučenu stvarnost.

Desna strana mozga je ona koja nas povezuje sa širom sviješću, širokom, beskrajnom stvarnošću koje smo mi dio. Desna strana mozga je naša kreativnost, jer u beskrajnom prostranstvu svijeta postoje beskrajne mogućnosti, beskrajna spoznaja i beskrajna mudrost. Beskrajna raznolikost percepcije. Desna strana mozga, a to je strana mozga koja nas sa takvom stvarnošću povezuje, daje nam našu kreativnost.

 

 

Bok svima!

Nedavno sam po ne znam koji put gledao onu fenomenalnu seriju Visitors, koja je imala i jedan smiješan trenutak. Onaj kad agentica Evans s kolegama (borcima protiv Posjetitelja i ujedno malobrojnima koji znanju njihovu pravu prirodu i naslućuju njihove prave namjere) raspravlja o cjepivima kojima Posjetitelji žele cijepiti ljude, pod krinkom dobronamjernosti, ali agentici jedan od suradnika kaže da se iz toga krije nešto drugo.

„Pa zar bi reklamirali nešto štetno?“, upitala je u čudu agentica.

Ha, ha, pa zar ijedan proizvod koji se reklamira nije štetan?

 

Vezani postovi:

Top 5. najčitanijih postova u 5 mjesecu

Top 5. najčitanijih postova u 4 mjesecu

Top 5. najčitanijih postova u 3 mjesecu

Top 5. najčitanijih postova u 2 mjesecu

Top 5. najčitanijih postova u 1 mjesecu

Comments are closed.